صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 174313
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار این دو تیم از ساعت 14 امروز در ورزشگاه ثامن الائمه شهر مشهد برگزار شد.
حدود 150 تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.
جان نگودی، مهاجم کامرونی تیم فوتبال ابومسلم در جریان مسابقه مرتکب یک حرکت ضد اخلاقی شد.
این مهاجم در دقیقه 20 مسابقه از شاهین حاج بابایی داور مسابقه درخواست می کند به بیرون از میدان برود. داور هم به تصور اینکه دچار مصدومیت است، به او اجازه می‌دهد از میدان خارج شود.
نگودی پس از خروج از میدان به پشت نیمکت تیمش می رود و در آنجا در حضور تماشاگران ادرار می کند و سپس بدون هیچ دغدغه ای، به میدان باز می گردد.
این حرکت ضد اخلاقی مهاجم افریقایی موجب حیرت تماشاگران و حاضران در ورزشگاه شد.
چهارشنبه سیزدهم 9 1387
جام جم آنلاین: ناصر حجازی، سرمربی ابومسلم به پرسش خبرنگار فارس که رویارویی او با امیر قلعه‌نویی را دیدنی توصیف کرده بود، حساسیت نشان داد و گفت: مگر قرار است با الکس فرگوسن روبه‌رو شوم که این تقابل را دیدنی می‌دانید؟ این هم مسابقه‌ای معمولی است.متاسفم که مربیانی با دانش و تحصیلکرده مثل امیر پیروانی باید در خانه بنشینند و مربیانی که حتی دیپلم هم ندارند، مربیگری تیم‌ها را به عهده بگیرند.
چهارشنبه سیزدهم 9 1387

به گزارش شبکه ایران، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد چنانچه باشگاه ابومسلم تا روز شنبه هفته آینده تکلیف بدهی‌های معوقه بازیکنان سابقش را روشن نکند و رضایت آندرانیک تیموریان، رضا مسلم زاده و احمد خرمالی را کسب نکند فعالیت‌های این باشگاه لیگ برتری به حالت تعلیق در خواهد آمد.

 باشگاه ابومسلم چندی پیش از سوی کمیته انضباطی مهلتی 15 روزه برای پرداخت بدهی‌اش به بازیکنان سابق دریافت کرده بود اما به دلیل بی توجهی مدیران این تیم و پرداخت نشدن بدهی بازیکنان از روز شنبه هفته آینده کلیه فعالیت‌های این باشگاه به حالت تعلیق در می‌آید تا طلب بازیکنان معترض پرداخت شود. کمیته انضباطی با ارسال نامه‌ای به هیات فوتبال خراسان رضوی به آنها دستور داده از روز شنبه هفته آینده این باشگاه ورزشی حق هیچ گونه فعالیت ورزشی در سطوح مختلف را ندارد.
چهارشنبه سیزدهم 9 1387
X